Share

wośp 2019  kopiaWOŚP 2019

     13 stycznia uczniowie ZSP Tychowo po raz kolejny brali udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku grała na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W imprezie organizowanej w Gminnym Ośrodku Kultury w Tychowie, uczniowie ZSP Tychowo pod opieką st.chor.sztab. Jarosława Marcisza, zaprezentowiali pokaz sztuk walki. W skład grupy pokazowej weszli: Wiktoria Heleniak, Magdalena Grzybowska, Piotr Wetklo, Jakub Czeszun, Jakub Roj, Patryk Kołotiuk, Dawid Sztulc (wszyscy kl. II LOps), Hubert Sochiński (kl. II LOw), Fabian Sienkiewicz (kl. III LOw), Patryk Kot, Leszek Łomako i Damian Nowaczyk (kl. I LOws).  Od strony wokalnej zaprezentowały się również Alicja Łukjaniec - nauczyciel ZSP Tychowo oraz Klaudia Kubiczek (kl. III LOp).

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1342198
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
852
11151
1342198

Twój IP: 34.229.97.16

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine