fotograficznagranicznalotniczapolicyjnapozarniczawojskowa

  • image
  • image
  • image
Share

Wigilia 2018 rSpotkanie wigilijne

          Przed nami najpiękniejsze święta – Boże Narodzenie. Czas radości, rodzinnych spotkań, kolędowania. W czwartkowy wieczór świąteczna atmosfera towarzyszyła zebranym podczas Wigilii, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz goście, którzy zechcieli przyjąć zaproszenie - rodzice uczniów i przedstawiciele władz oraz służb mundurowych, z którymi szkoła ściśle współpracuje. Wśród szacownych gości byli: pan Sebastian Balcerzak - Wicestarosta Białogardzki, pani Krystyna Dobrzańska - Sekretarz Gminy Tychowo, ppłk Sławomir Grobelny - Szef Wydziału Ogólnego Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, kpt. Małgorzata Paszkowska reprezentująca Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Kołobrzegu, por. Piotr Klimek - przedstawiciel Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, współpracujący z ZSP Tychowo - asp. Grzegorz Grzyb z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, st.chor.sztab. Jarosław Marcisz - współpracujący z ZSP Tychowo, ksiądz proboszcz Krzysztof Stefan, panie Marta Kubiczek i Zofia Gryga reprezentujące Radę Rodziców ZSP Tychowo.

Zebrani obejrzeli przygotowane przez młodzież Jasełka, kolędowali, składali sobie życzenia oraz próbowali znakomitych potraw przygotowanych przez panie kucharki.

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1401878
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
934
24272
1401878

Twój IP: 54.157.61.68

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine