Share

Wigilia 2018 rSpotkanie wigilijne

          Przed nami najpiękniejsze święta – Boże Narodzenie. Czas radości, rodzinnych spotkań, kolędowania. W czwartkowy wieczór świąteczna atmosfera towarzyszyła zebranym podczas Wigilii, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz goście, którzy zechcieli przyjąć zaproszenie - rodzice uczniów i przedstawiciele władz oraz służb mundurowych, z którymi szkoła ściśle współpracuje. Wśród szacownych gości byli: pan Sebastian Balcerzak - Wicestarosta Białogardzki, pani Krystyna Dobrzańska - Sekretarz Gminy Tychowo, ppłk Sławomir Grobelny - Szef Wydziału Ogólnego Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, kpt. Małgorzata Paszkowska reprezentująca Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Kołobrzegu, por. Piotr Klimek - przedstawiciel Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, współpracujący z ZSP Tychowo - asp. Grzegorz Grzyb z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, st.chor.sztab. Jarosław Marcisz - współpracujący z ZSP Tychowo, ksiądz proboszcz Krzysztof Stefan, panie Marta Kubiczek i Zofia Gryga reprezentujące Radę Rodziców ZSP Tychowo.

Zebrani obejrzeli przygotowane przez młodzież Jasełka, kolędowali, składali sobie życzenia oraz próbowali znakomitych potraw przygotowanych przez panie kucharki.

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1342179
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
833
11132
1342179

Twój IP: 34.229.97.16

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine