Share

wycieczka

 

WYJAZD DO GDAŃSKA

         W ramach projektu „Nowoczesna szkoła. Nowoczesna edukacja” uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Gdańska, podczas której odwiedzili Politechnikę Gdańską, Muzeum II Wojny Światowej i Stare Miasto.
         Ogromne wrażenie zrobiła na młodzieży wizyta w muzeum. Była to niezwykła lekcja historii. Nowoczesne technologie multimedialne, poruszająca scenografia, wyjątkowe eksponaty oraz przekaz pani przewodnik pozwoliły, zarówno młodzieży, jak i nauczycielom, nie tylko pogłębić wiedzę o dramatycznych wydarzeniach II wojny światowej, ale sprawiły, iż wszyscy mogli przenieść się w tamte czasy, niemalże odczuć je.

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1342130
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
784
11083
1342130

Twój IP: 34.229.97.16

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine