biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy Galeria R.G.

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy Galeria R.G.

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy Galeria R.G.

Share

Dekoracja Wojewódzkie 2017r.  kopiaZapraszamy na Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody odbędą się 25 października 2018 r. od godziny 10.55 na terenie parku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie. W organizacji zawodów udział biorą: Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Białogardzie, Starostwo Powiatowe w Białogardzie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy przy ZSP Tychowo.

Dziesięciokrotna organizacja na terenie ZSP Tychowo największej imprezy sportu szkolnego w województwie, spotykała się zawsze z dużym uznaniem uczestników i kibiców.
           W zawodach udział wezmą dziesięcioosobowe zespoły mistrzów 21 powiatów województwa zachodniopomorskiego w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, z podziałem na rywalizację dziewcząt i chłopców. Spodziewamy się przyjazdu około 1500 osób z terenu całego województwa. Wyżej wymienione zawody są największą szkolną imprezą sportową, jaka odbywa się w naszym województwie.
        Warto podkreślić, że organizacja tego typu zawodów po raz jedenasty w historii została powierzona tak małej miejscowości jak Tychowo (wcześniej organizowaliśmy takie zawody w 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016 i 2017 roku).

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1252221
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
256
10201
1252221

Twój IP: 54.144.82.216

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine