biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

nagrody StarostyNagrodzeni przez Starostę Białogardzkiego


       W dniu 29 listopada podczas sesji Rady Powiatu w Białogardzie odbyło się wręczenie nagród Starosty Białogardzkiego - Tomasza Hyndy za osiągnięcia sportowe w 2017 roku. Wśród uhonorowanych znaleźli się uczniowie Naszej Szkoły. Za osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim w konkursie "Sprawni jak Żołnierze" wyróżnieni zostali: absolwentki Adrianna Łyjak i Oliwia Cichecka oraz Dagmara Piasecka (II LOp), a także absolwent Paweł Todorowski i Jakub Świerć (II LOp) oraz Kamil Bodnar (III LOw). Za osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim w taekwondo nagrodę odebrał Alan Cabanek (III LOp). Najmłodszą z wyróżnionych Tychowianek była, ucząca się w klasie I LOp, Małgorzata Maślak za sukcesy na arenie ogólnopolskiej oraz reprezentowanie Polski na zawodach europejskich i Mistrzostwach Świata w rzucie oszczepem.

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234813
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
691
16362
1234813

Twój IP: 54.161.116.225

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine