Share

nagrody StarostyNagrodzeni przez Starostę Białogardzkiego


       W dniu 29 listopada podczas sesji Rady Powiatu w Białogardzie odbyło się wręczenie nagród Starosty Białogardzkiego - Tomasza Hyndy za osiągnięcia sportowe w 2017 roku. Wśród uhonorowanych znaleźli się uczniowie Naszej Szkoły. Za osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim w konkursie "Sprawni jak Żołnierze" wyróżnieni zostali: absolwentki Adrianna Łyjak i Oliwia Cichecka oraz Dagmara Piasecka (II LOp), a także absolwent Paweł Todorowski i Jakub Świerć (II LOp) oraz Kamil Bodnar (III LOw). Za osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim w taekwondo nagrodę odebrał Alan Cabanek (III LOp). Najmłodszą z wyróżnionych Tychowianek była, ucząca się w klasie I LOp, Małgorzata Maślak za sukcesy na arenie ogólnopolskiej oraz reprezentowanie Polski na zawodach europejskich i Mistrzostwach Świata w rzucie oszczepem.

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1324041
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
607
18076
1324041

Twój IP: 34.226.208.185

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine