Share

DSC01180  kopiaWarsztaty literacko-filmowe
z p. Zbigniewem Masternakiem

Co się może wydarzyć w na pozór spokojnym miasteczku Tychowo? Jak się okazuje skrywa ono bardzo wiele mrocznych i tragicznych tajemnic rodem z klasycznych thrillerów lub horrorów.
         14 listopada 2017 roku reprezentanci wszystkich klas Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie uruchomili swoją wyobraźnię i pod okiem uznanego scenarzysty filmowego, prozaika i producenta, pana Zbigniewa Masternaka, stworzyli własne scenariusze filmowe podczas dwugodzinnych warsztatów literacko-filmowych. Celem warsztatów było opanowanie podstaw tworzenia scenariuszy filmowych, czyli ubranie w słowa pomysłu na film. Okazało się, że młodzieży konceptów nie brakuje i pan Zbigniew Masternak był zachwycony inwencją twórczą naszych uczniów, którzy wreszcie mogli puścić wodze nieskrępowanej fantazji. Powstało kilka interesujących scenariuszy filmowych, których akcja została osadzona w Tychowie. Kto wie, może ktoś w przyszłości rzeczywiście zwiąże swoje losy z szeroko pojętą produkcją filmową?

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1324051
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
617
18086
1324051

Twój IP: 34.226.208.185

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine