biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Dekoracja Wojewódzkie 2017r.  kopiaŚwięto biegania w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie

19 października 2017r. najlepsze szkoły w biegach przełajowych z terenu województwa zachodniopomorskiego rywalizowały o medale i puchary. Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie zorganizował finały wojewódzkie, poprzedzone serią zawodów miejskich i powiatowych.
W eliminacjach łącznie wystartowało kilkaset zespołów. Do zawodów na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowały się szkoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich powiatach.
       Organizacja finałów wojewódzkich już po raz dziesiąty została powierzona Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie. Na malowniczych terenach zabytkowego parku rywalizowały 10-osobowe zespoły na pętli o długości 800 m dla wszystkich dziewcząt oraz chłopców ze szkół podstawowych. Gimnazjaliści i licealiści mieli do pokonania trasę o 200 m dłuższą.

Spośród reprezentantów Powiatu Białogardzkiego najlepiej spisały się dziewczęta Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie, które przez cały bieg rywalizowały w czołówce i ukończyły zawody na IV miejscu. Dały wyprzedzić się rywalkom z z II LO Szczecin, I LO Gryfino i I LO Stargard. W reprezentacji ZSP Tychowo wystąpiły: Dominika Żołędowska, Dagmara Piasecka, Małgorzata Maślak, Paulina Rzepnikowska, Alicja Grabarczyk, Kornelia Kalinowska, Wiktoria Dębna, Daria Jagielska, Daria Szymanowska i Weronika Morawska. Opiekunem zespołu był Józef Grabarczyk. Na zdjęciu drużyna z opiekunem.

Czytaj więcej: Finały Wojewódzkie 2017r.

powiatyJesienne bieganie

Nasza szkoła osiemnasty rok z rzędu organizowała Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach udział wzięło 7 szkół w kategorii Igrzysk Dzieci, 10 szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej i 3 szkoły w kategorii Licealiady.
W rywalizacji uczniów szkół ponadgimnazjalnych chłopcy z ZSP Tychowo tym razem musieli zadowolić się drugim miejscem (po 6 latach zwycięstw powiatowych). Natomiast dziewczęta zwyciężyły po raz siedemnasty (na 18 rozegranych zawodów), zdobywając awans na zawody wojewódzkie. W zwycięskim zespole biegły: Dagmara Piasecka (II LOp), Małgorzata Maślak (I LOp), Dominika Żołędowska (I LOp), Paulina Rzepnikowska (I LOw), Grażyna Więckowska (III LOp), Alicja Grabarczyk (III LOp), Kornelia Kalinowska (I LOw), Alicja Pstrowska (I LOp), Daria Szymanowska (I LOp) i Weronika Morawska (II LOp). Opiekunem zespołu był Józef Grabarczyk.

Więcej zdjęć w GALERII

BIEGACZE2017Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych Biegach Przełajowych - 2017r - wyniki

 

             1. Czasy na poszczególnych zmianach

             2. Kolejność na poszczególnych zmianach

             3. Komunikat końcowy

GALERIA

lekcja szwedzkiegoZ WIZYTĄ U PRZYJACIÓŁ ZE SZWECJI
        
W dniach od 3 do 7 października 2017 r. grupa uczniów z naszej szkoły odwiedziła partnerską szkołę w szwedzkim GNOSJO. Program wizyty był bardzo bogaty. Znalazł się czas na poważne zadania i na zabawę. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach fizyki, psychologii oraz języka szwedzkiego. Realizowali projekt dotyczący wspólnej przeszłości, tradycji oraz religii naszych krajów. Przygotowali quiz multimedialny, który wspólnie rozwiązywali w trakcie spotkania podsumowującego. Wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim, co pozwoliło sprawdzić poziom swoich umiejętności w tej dziedzinie. Zadania realizowały grupy składające się z uczniów polskich i szwedzkich. Efekt prac zaprezentowano na wspólnym spotkaniu w auli szkoły.

Czytaj więcej: Wyjazd do Szwecji

przysięga październik 2017Przysięga w CS SP w Koszalinie
W piątek, 6 października 2017 roku w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie odbyła się uroczysta przysięga wojskowa, którą na sztandar złożyło 177 żołnierzy służby przygotowawczej. Wśród żołnierzy składających przysięgę, była absolwentka naszej szkoły. Należy podkreślić, że wielu naszych absolwentów ukończyło szkolenie żołnierzy służby przygotowawczej w CSSP w Koszalinie. W uroczystości już po raz kolejny, jako zaproszeni goście, wzięli udział uczniowie klas wojskowych ZSP Tychowo wraz z opiekunami. CSSP w Koszalinie jest jednostką, z którą nasza szkoła współpracuje od wielu lat. Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z uroczystym ceremoniałem wojskowym, sprzętem jakim dysponuje jednostka oraz skosztować tradycyjnej żołnierskiej grochówki.

Strona 13 z 46

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234091
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
886
15640
1234091

Twój IP: 54.162.133.222

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine