fotograficznagranicznalotniczapolicyjnapozarniczawojskowa

  • image
  • image
  • image

 HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH (KLASYFIKACYJNYCH).
TERMIN EGZAMINÓW: 23 SIERPNIA 2018 r. (CZWARTEK)
MATEMATYKA GODZ. 8.00 SKŁAD KOMISJI: PRZEWODNICZĄCY- JÓZEF GRABARCZYK, LIDIA SZCZAP, RAFAŁ GŁOWIŃSKI
JĘZYK ANGIELSKI GODZ. 9.00 PRZEWODNICZĄCY- DANIEL WACH, HELENA KOŁOTIUK, ANNA GIEDROJĆ-GŁOWIŃSKA

JĘZYK NIEMIECKI GODZ. 8.00 PRZEWODNICZĄCY- JÓZEF GRABARCZYK, ALICJA ŁUKJANIEC, ANNA GIEDROJĆ-GŁOWIŃSKA
JĘZYK POLSKI GODZ. 10.00 PRZEWODNICZĄCY- DANIEL WACH, ANNA DOROŃ, ZYGMUNT WZIĄTEK

GOSIA2  kopia

 

Małgorzata Maślak na Mistrzostwach Europy

    Małgosia Maślak z kl. I LOp wystąpiła w reprezentacji Polski na lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w kategorii wiekowej poniżej lat 18 (U-18), które odbyły się w Győr na Węgrzech. W rzucie oszczepem, w stawce 33 oszczepniczek, zajęła 10 miejsce. Był to trzeci start Małgosi w reprezentacji Polski. W roku ubiegłym w Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy (również w Győr) zajęła 6 miejsce, a na Mistrzostwach Świata w Nairobi (Kenia) uplasowała się na 17 miejscu. Małgosia od początku swojej kariery (5 lat) trenuje pod okiem Józefa Grabarczyka w Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym, działającym przy naszej szkole.
     Na zdjęciu: Małgosia z maskotką Mistrzostw.

Informujemy, że świadectwa maturalne będą wydawane od dnia 3 lipca br. od godziny 10.00 w sekretariacie szkoły. 
Loginy i hasła, niezbędne do sprawdzenia przez zdających wyniku egzaminu maturalnego na stronie OKE Poznań, należy odebrać w szkole osobiście. Wyniki matur można sprawdzić po zalogowaniu się w serwisie uczniowie.oke.poznan.pl od dnia 3 lipca br. (nie wcześniej).

36456940 1846187738767467 7517151829902229504 o  kopiaPiknik Lotniczy
       Grupa uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w  Tychowie, jak co roku, wzięła udział w pikniku lotniczym, organizowanym na terenie 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie. Uczniowie wspólnie z nauczycielami prowadzili działalność promocyjną szkoły w przygotowanym stoisku. Duże zainteresowanie zwiedzających wzbudzały pokazy taktyki wojskowej i sportów obronnych, prezentowane przez naszych uczniów pod okiem st.chor. Jarosława Marcisza.
         W trakcie pikniku podziwialiśmy samoloty wojskowe i cywilne w akrobacjach powietrznych. Można było zasiąść za sterami samolotów lub wejść do środka wojskowych latających maszyn transportowych i bojowych. Na zdjęciu: uczniowie podczas przerw między pokazami wymyślali zabawy, ktróre też spotykały się z zainteresowaniem publiczności.

DSC04816  kopiaNagrody Starosty
        Aż ośmioro uczniów ZSP Tychowo odebrało Nagrody Starosty za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018. Uroczystość odbyła się w Starostwie Powiatowym w Białogardzie w dniu 22 czerwca br. Okolicznościowe dyplomy wręczał Tomasz Hynda - Starosta Białogardzki. Szymon Gołdyn został wyróżniony za celujące wyniki w nauce (średnia ocen 5,7) oraz wzorowe zachowanie w klasie II LO. Tegoroczna absolwentka, Alicja Grabarczyk, została nagrodzona za uzyskanie średniej ocen 5,39 w cyklu kształcenia LO. Małgorzata Maślak otrzymała nagrodę za osiągnięcia w nauce (średnia ocen 5,12 w klasie I LO) i osiągnięcia sportowe w rzucie oszczepem (w tym III miejsce w rankingu światowym IAAF). Kornelia Kalinowska była wyróżniona za sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim w rzucie oszczepem. Wiktoria Macioszek podobne osiągnięcia uzyskała w pchnięciu kulą. Starosta docenił również Natalię Łabaj, Magdaleną Grzybowską i Darię Szymanowską, które wygrały ogólnopolski finał zawodów sportowo-obronnych "Sprawni jak Żołnierze".

Strona 10 z 53

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1456426
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
269
22908
1456426

Twój IP: 35.153.73.72

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine