DSC02516Premier nagrodził

            W Urzędach Wojewódzkich w Szczecinie i Koszalinie odbyły się uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Nagrody otrzymali najlepsi uczniowie za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2017/2018. Prestiżowe stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał również Szymon Gołdyn z III LOw, który w ubiegłym roku szkolnym uzyskał średnią ocen 5,7.
      Aby zostać wyróżnionym przez Premiera, trzeba być najlepszym uczniem w szkole kończącej się maturą i otrzymać promocję do klasy wyższej z wyróżnieniem (średnia ocen powyżej 4,75). W skali województwa takie wyróżnienia otrzymuje około 200 uczniów.

DSC02633Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

       26 lutego 2019 r. w HOMANIT Arena w Karlinie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju uczestniczyło 5 szkół. Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z ZSP Tychowo. W skład zwycięskiej drużyny weszły: Klaudia Kowalska, Wiktoria Dębna, Klaudia Kubiczek, Marcelina Sobczak (wszystkie kl. III LOp), Dominika Żołędowska, Daria Szymanowska (kl. II LOp), Daria Jagielska (kl. II LOw) oraz Sara Troyan (I LO). Trenerem drużyny jest p. Zbigniew Bekisz.

DSC02512  kopia

Najlepsi na półmetku
              W ZSP Tychowo podsumowano osiągnięcia uczniów w pierwszym semestrze. Najwyższą średnią ocen uzyskał Szymon Gołdyn z III LOw- 4,89. Drugą średnią ocen w szkole osiągnęła Małgorzata Maślak (II LOp) - 4,82. Wśród pierwszoklasistów najlepsze oceny za pół roku pracy uzyskał Hubert Cygan. W rywalizacji klas najlepiej wypadła klasa II LOp. Natomiast najlepszą frekwencję w szkole zanotowała klasa I LO.
              Na zdjęciu od lewej: Szymon Gołdyn, Małgorzata Maślak i Hubert Cygan.

50431413 2135839403135631 8825619702597287936 oMaturzyści balowali

           Zgodnie z tradycją, uczniowie klas trzecich Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie, w ostatnie sto dni przed maturą wkroczyli hucznym balem studniówkowym. Wspólna zabawa tegorocznych abiturientów, zaproszonych gości i pracowników szkoły, w odczuciu uczestników, dostarczyła wiele radości i zapisała się na trwałe w pamięci.
          
Szkolna stołówka pięknie przystrojona przez uczniów, rodziców i nauczycieli, pyszne potrawy przygotowane przez Rodziców i panie Kucharki oraz program artystyczny przygotowany przez maturzystów wprawiły wszystkich w dobre humory i sprzyjały dobrej zabawie. Całość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem. Wspólna zabawa trwała do rana.
            Uczestnicy studniówki serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy wsparli jej organizację. Więcej zdjęć tutaj.

wośp 2019  kopiaWOŚP 2019

     13 stycznia uczniowie ZSP Tychowo po raz kolejny brali udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku grała na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W imprezie organizowanej w Gminnym Ośrodku Kultury w Tychowie, uczniowie ZSP Tychowo pod opieką st.chor.sztab. Jarosława Marcisza, zaprezentowiali pokaz sztuk walki. W skład grupy pokazowej weszli: Wiktoria Heleniak, Magdalena Grzybowska, Piotr Wetklo, Jakub Czeszun, Jakub Roj, Patryk Kołotiuk, Dawid Sztulc (wszyscy kl. II LOps), Hubert Sochiński (kl. II LOw), Fabian Sienkiewicz (kl. III LOw), Patryk Kot, Leszek Łomako i Damian Nowaczyk (kl. I LOws).  Od strony wokalnej zaprezentowały się również Alicja Łukjaniec - nauczyciel ZSP Tychowo oraz Klaudia Kubiczek (kl. III LOp).

Strona 9 z 57

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1648163
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
158
9773
1648163

Twój IP: 3.234.208.66

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine