biegacz

 Igrzyska dzieci
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
    Komunikat końcowy 

 

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy 

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

zakończenieUroczyste zakończenie nauki dla Maturzystów

 

W dniu 25 kwietnia uczniowie klas trzecich odebrali świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego. Po raz pierwszy byli wśród nich uczniowie z klasy straży granicznej. Tradycyjnie uroczystość miała odświętny charakter, co podkreślało liczne grono przybyłych Gości: mjr SG Tomasz Juszkiewicz z Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, pani Ewa Popławska Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Białogardzie, podkom. Jacek Chodań z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, asp. szt. Robert Szabla z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, chor. Jarosław Marcisz z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, asp. Zbigniew Walasek Kierownik Posterunku Policji w Tychowie oraz pani Małgorzata Mierzejewska ze Starostwa Powiatowego w Białogardzie.

      Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia za osiągane wyniki w nauce oraz ponadprzeciętna postawę i zaangażowanie w szkole. Wyróżniono również stosownymi listami gratulacyjnymi rodziców Marty Grabarczyk, która okazała się najlepszą uczennicą ze średnią ocen 5,12 oraz Bartłomieja Roganowskiego, który również ukończył szkołę z wyróżnieniem. Teraz przed Maturzystami ostatni etap wzmożonej nauki przed maturą, na której życzymy im jak najlepszych wyników.

GALERIA

konferencjaUdział w konferencji naukowej

Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie było organizatorem konferencji naukowej „Edukacja warunkiem bezpieczeństwa w XXI wieku”. Na konferencję zostali zaproszeni również uczniowie Naszej Szkoły. W trakcie spotkania swoje referaty wygłaszali zaproszeni profesorowie, wykładowcy wyższych uczelni oraz żołnierze zawodowi. Miłym akcentem dla Naszej Szkoły było wyróżnienie przez Komendanta CS SP w Koszalinie płk dypl. Dariusza Sienkiewicza współpracy z Naszą Szkoła jako modelowej i godnej naśladowania przez innych. Na zdjęciu uczniowie ZSP Tychowo w trakcie konferencji.

GALERIA

eduscience piknikPIKNIK NAUKOWY EDUSCIENCE

 

10.04.2014 odbyło się spotkanie zorganizowane we współpracy z naukowcami z Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii - EDUSCIENCE.

FILM

GALERIA

Czytaj więcej: Piknik Eduscience

zawody strzelnica tychowoKlasowe mistrzostwa szkoły w strzelectwie sportowym

W dniu 20.03.2014r odbyły się klasowe mistrzostwa szkoły w strzelectwie sportowym. Udział wzięło osiem trzy osobowych zespołów z naszej szkoły i  gościnnie dwa trzy osobowe  zespoły z Mielenka Drawskiego.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa w strzelaniu

wojsko15 lat Polski w NATO

12 marca była 15 rocznica wejścia Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego. W tym dniu w całej Polsce we wszystkich jednostkach wojskowych odbywały się okolicznościowe akademie. Uczniowie klas wojskowych z ZSP Tychowo uczestniczyli w obchodach organizowanych przez Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie. Wysłuchali wspomnień żołnierzy o wspólnej służbie z żołnierzami Sił Sojuszu, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Mogli zapoznać się z aktualnym uzbrojeniem Jednostki, często zasiadając za sterami pojazdów lub za celownikiem broni przeciwlotniczej.

       Uroczysty charakter miał żołnierski apel, w którym oprócz elementów patriotycznych można było podziwiać występy Orkiestry Wojskowej. Uczniowie z Tychowa byli jedynymi uczniami, którzy w tym apelu uczestniczyli.

Zdjęcia dostępne są w galerii. ---ZDJĘCIA---

 

Więcej artykułów…

Strona 55 z 56

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1586396
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
155
14818
1586396

Twój IP: 3.92.92.168

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine