fotograficznagranicznalotniczapolicyjnapozarniczawojskowa

  • image
  • image
  • image

prezentacjaDni Otwarte

W dniach 12-16 maja odbyły się w Naszej Szkole Dni Otwarte. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkołą, informujemy, że dla grup istnieje możliwość zwiedzania szkoły w dodatkowym terminie po uprzednim ustaleniu telefonicznie w sekretariacie szkoły, tel 943115506.

 

 

strzeleckie szczecinek 2014           W dniu 14.05.2014r. odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie O „ Srebne Muszkiety” w Szczecinku. Dziewczęta  ZSP Tychowo w kategorii drużynowej na 12  drużyn zajęły III miejsce w województwie. Skład drużyny: Karolina Kozieł (II LOp), Magdalena Parzniewska (II LOp) oraz Klaudia Zachajczuk (I LOp).  Chłopcy ZSP Tychowo w  kategorii drużynowej na 16 drużyn  zdobyli również III miejsce w województwie. Skład drużyny: Jakub Szmid (III LOw),  Michał Broda (I LOsg) oraz Szymon Rudzki ( I LOw). Drużyny przygotowywał do zawodów strzeleckich  Dariusz Siwek.

GALERIA

DSC03073Kolejne zwycięstwa lekkoatletów
Od kilku lat uczennice i uczniowie ZSP Tychowo dominują w Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego w zawodach lekkoatletycznych. W dniu 12 maja Mistrzami Powiatu w biegach rozstawnych 4x100 metrów i sztafecie szwedzkiej zostali uczniowie naszej szkoły. Po tym dniu ilość kolejnych zwycięstw naszej szkoły w lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu wzrosła do dwudziestu ośmiu. W sztafetach 4x100 m szkołę reprezentowali: Karolina Przeradzka z klasy I LOp, Anna Siembab z II LOp, Iwona Bujkiewicz z III LOw, Katarzyna Nić z III LOp oraz Filip Cheba z II LOw, Szymon Andrusiów z II LOw, Konrad Witczak z II ZSZ i Dawid Gemza z II LOw. W sztafetach szwedzkich zwycięstwa wybiegali: Marta Grabarczyk z III LOp, Anna Wargacka z I LOp, Klaudia Zachajczuk z I LOp i Karolina Kozieł z II LOp oraz Jakub Szmid z III LOw, Jakub Groński z III LOw, Łukasz Łachański z II LOp i Kamil Bińczyk z II LOw. Wszystkie cztery sztafety będą reprezentować Powiat Białogardzki w Finałach Wojewódzkich, które odbędą się 26 maja w Stargardzie Szczecińskim.

GALERIA

 

maturaMatura 2014
5 maja w ZSP Tychowo rozpoczęły się matury. Tegoroczni abiturienci obowiązkowo muszą przystąpić do egzaminów pisemnych z języka polskiego, matematyki i języka obcego oraz w części ustnej do egzaminu z języka polskiego i języka obcego. Dodatkowo mogą przystąpić do innych egzaminów, z których wynik nie ma wpływu na zdanie matury, ale jest brany pod uwagę przy rekrutacji na studia wyższe. Harmonogram egzaminów w 2014 roku przedstawia się następująco:

Czytaj więcej: matura

Mistrzostwa PolskiPech biegaczy

Chłopcy z ZSP Tychowo jako Mistrzowie Województwa Zachodniopomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych wystartowali w Mistrzostwach Polski szkół ponadgimnazjalnych w Łodzi. Zespół w składzie Kamil Bińczyk (II LOw), Jakub Groński (III LOw), Kacper Zieliński (III LOp), Jakub Szmid (III LOw), Dawid Gemza (II LOw), Dawid Wawrzon (II LOp), Paweł Todorowski (I LOw) i Łukasz Łachański (II LOp) po bardzo dobrym biegu ukończył zawody na piątym miejscu. Warto podkreślić, że Nasza Szkoła przez kilkaset metrów utrzymywała się nawet na prowadzeniu. Niestety po zawodach wskutek protestu złożonego przez rywali, Tychowo zostało zdyskwalifikowane za nieprawidłowe przekazanie pałeczki na jednej ze zmian. Na zdjęciu załamani zawodnicy po biegu wraz z trenerem Józefem Grabarczykiem.

Strona 52 z 54

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1490271
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
254
27585
1490271

Twój IP: 34.238.194.166

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine