HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH:

MATEMATYKA 25.08.2017r. GODZ. 8.30 SKŁAD KOMISJI: PRZEWODNICZĄCY- JÓZEF GRABARCZYK, LIDIA SZCZAP, RAFAŁ GŁOWIŃSKI
JĘZYK ANGIELSKI 25.08.2017r. GODZ. 8.30 PRZEWODNICZĄCY- DANIEL WACH, HELENA KOŁOTIUK, ANNA GIEDROJĆ-GŁOWIŃSKA
HISTORIA 28.08.2017R. GODZ. 8.30 PRZEWODNICZĄCY-JÓZEF GRABARCZYK, ANNA DOROŃ, DANIEL WACH

JĘZYK NIEMIECKI 28.08.2017R. GODZ. 10.00 PRZEWODNICZĄCY- JÓZEF GRABARCZYK, ALICJA ŁUKJANIEC, ANNA GIEDROJĆ-GŁOWIŃSKA
JĘZYK POLSKI 28.08.2017R. GODZ. 10.00 PRZEWODNICZĄCY- DANIEL WACH, ANNA DOROŃ, ZYGMUNT WZIĄTEK

Stadion w Nairobi na stronęSportowe sukcesy


        Gdy większość uczniów zażywa wakacyjnego wypoczynku, grupa szkolnych sportowców aktywnie uczestniczy w doskonaleniu sportowym i bierze udział w zawodach sportowych. Największe sukcesy odnosi przyjęta do klasy pierwszej policyjnej Małgorzata Maślak (na zdjęciu na tle stadionu w Nairobi). W lipcu reprezentowała Polskę w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Świata w Nairobi (Kenia) w kategorii U-18. Kilka dni po powrocie z Kenii reprezentowała nasz kraj w zawodach europejskich w miejscowości Gyor na Węgrzech, osiągając znakomity sukces w postaci VI miejsca za rzut na odległość 49,81m.
        W dniach 4-6 sierpnia w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych w lekkiej atletyce wystąpiły 3 nasze uczennice. Tytuł Wicemistrzyni Polski zdobyła Małgorzata Maślak w rzucie oszczepem. W tej samej konkurencji Kornelia Kalinowska (kl. I LOp) zakończyła zawody na IX miejscu. Trzecią lekkoatletką z naszej szkoły, która odnotowała udany start w Warszawie jest Dagmara Piasecka (kl. II LOp), której skok w dal na odległość 5,22m zapewnił XIII miejsce.
       Małgosia i Dagmara reprezentują ULKS Tychowo i trenują pod kierunkiem Józefa Grabarczyka. Kornelia doskonali się w klubie "Junior Złocieniec" pod okiem pana Andrzeja Korola.

Pisemny egzamin maturalny  w sesji poprawkowej
odbędzie się dnia 22 sierpnia 2017 r. (wtorek), początek godz. 9.oo

DSC05857  kopiaPiknik Lotniczy
       Grupa uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w  Tychowie, jak co roku, wzięła udział w pikniku lotniczym, organizowanym na terenie 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie. Uczniowie wspomagali organizatorów w zabezpieczeniu porządku przy zwiedzaniu samolotów oraz wspólnie z nauczycielami prowadzili działalność promocyjną szkoły w przygotowanym stoisku.
         W trakcie pikniku podziwialiśmy samoloty wojskowe i cywilne w akrobacjach powietrznych. Można było zasiąść za sterami samolotów, a także wejść do środka dużych maszyn transportowych typu casa i herkules.
         Na zdjęciu: uczennice ZSP Tychowo prezentują broń, na której ćwiczą nasi uczniowie, co spotykało się ze szczególnym zainteresowaniem ze strony dzieci.

Nagrody Starosty 2017  kopiaNagrody Starosty
        Coroczną tradycją jest, że po zakończeniu roku szkolnego, Starosta Białogardzki nagradza uczniów za wybitne osiągnięcia w nauce oraz w innych dziedzinach. W roku bieżącym nagrody z rąk Tomasza Hyndy Starosty Białogardzkiego odebrało troje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie.
      Alicja Grabarczyk uzyskała najwyższą średnią ocen (5,64) ze wszystkich uczniów szkół powiatu białogardzkiego. Alicja aktywnie uczestniczy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Z dużym zaangażowaniem uczestniczy w zajęciach sekcji lekkiej atletyki, odnosząc sukcesy w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą, będąc aktualną Mistrzynią Województwa w obu konkurencjach w kategorii juniorek. Również jedną z najwyższych średnich ocen w powiecie (5,53) osiągnął Szymon Gołdyn. Uczestniczy on w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, odnosząc sukcesy na szczeblu wojewódzkim. Trzecią nagrodzoną jest Dagmara Piasecka, która osiąga sukcesy na szczeblu ogólnopolskim w skoku w dal oraz trójskoku. Na zdjęciu: dyrektor szkoły Józef Grabarczyk, Dagmara, Alicja oraz Szymon z rodzicem.

Strona 6 z 37

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

986275
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
214
13235
986275

Twój IP: 54.221.93.187

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine