biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy Galeria R.G.

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy Galeria R.G.

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy Galeria R.G.

DSC04816  kopiaNagrody Starosty
        Aż ośmioro uczniów ZSP Tychowo odebrało Nagrody Starosty za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018. Uroczystość odbyła się w Starostwie Powiatowym w Białogardzie w dniu 22 czerwca br. Okolicznościowe dyplomy wręczał Tomasz Hynda - Starosta Białogardzki. Szymon Gołdyn został wyróżniony za celujące wyniki w nauce (średnia ocen 5,7) oraz wzorowe zachowanie w klasie II LO. Tegoroczna absolwentka, Alicja Grabarczyk, została nagrodzona za uzyskanie średniej ocen 5,39 w cyklu kształcenia LO. Małgorzata Maślak otrzymała nagrodę za osiągnięcia w nauce (średnia ocen 5,12 w klasie I LO) i osiągnięcia sportowe w rzucie oszczepem (w tym III miejsce w rankingu światowym IAAF). Kornelia Kalinowska była wyróżniona za sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim w rzucie oszczepem. Wiktoria Macioszek podobne osiągnięcia uzyskała w pchnięciu kulą. Starosta docenił również Natalię Łabaj, Magdaleną Grzybowską i Darię Szymanowską, które wygrały ogólnopolski finał zawodów sportowo-obronnych "Sprawni jak Żołnierze".

36062906 1832188490167392 2835126367564070912 o  kopiaŚwiadectwa rozdane
     22 czerwca uczniowie rozpoczęli wakacje. Podczas uroczystego apelu w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Białogardzie - insp. Jerzego Kitowskiego i Rodziców, najlepsi uczniowie odebrali świadectwa oraz nagrody i wyróżnienia. Podsumowano szkolny konkurs na najlepszego sportowca. Laureatami zostali Małgorzata Maślak z I LOp oraz Alan Cabanek z III LOp. Pełne wyniki w rywalizacji dziewcząt dostępne są tutaj, ostateczna klasyfikacja chłopców dostępna jest tutaj. Nagrodzono uczniów za aktywność w różnych dziedzinach życia szkolnego i internackiego. Szczególnie wyróżniający się uczniowie zostali wytypowani do Nagród Starosty Białogardzkiego.

DSC04751  kopiaZajęcia na lotnisku wojskowym
          Uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w zajęciach na lotnisku wojskowym w Świdwinie. Poznawali specyfikę pracy obsługi lotniska i pilotów. Podziwiali w akcji samoloty SU-22, będące na wyposażeniu 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie oraz śmigłowce pełniące zadania dodatkowe na terenie lotniska. Można było spróbować swych sił w symulatorze samolotowym oraz wysłuchać ciekawych wspomnień wieloletnich pilotów i pracowników lotniska. W trakcie wizyty swoją wiedzą służyli również członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin. Miłym akcentem było spotkanie absolwentów Naszej Szkoły, którzy aktualnie służą w jednostce wojskowej w Świdwinie.

obóz przetrwania czerwiec 2018  kopiaKolejny obóz przetrwania jest już za nami...
     Uczniowie klas mundurowych w dniach 14-16 czerwca 2018 roku uczestniczyli w zajęciach survivalowych, czyli w tradycyjnym już w naszej Szkole Obozie przetrwania.
Ten obóz to zajęcia na terenach leśnych, bagiennych i pełnych ciekawych zadań sportowo – survivalowych. Pierwszy dzień rozpoczął się marszem z bagażem do obozowiska nad Jeziorem Drawskim na półwyspie Uraz. Wszyscy Ci, którzy nie bali się trudnych wyzwań i wody przez trzy dni dzielnie i z zawziętością wykonywali polecenia i zadania przygotowane przez instruktorów survivailu. Uczniowie podzieleni na grupy walczyli o zwycięski puchar dla najlepszej drużyny tegorocznego obozu. Pokonywali tor przeszkód na czas, strzelali z łuku, bawili się w paintball i maszerowali kilka kilometrów w trakcie rajdu wędrując przez las, bagno i brzegiem jeziora.

Strona 5 z 48

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1252232
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
267
10212
1252232

Twój IP: 54.144.82.216

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine