delegacjaŚwiętowaliśmy ze Strażą Graniczną

Uczniowie z Naszej Szkoły skorzystali z zaproszenia od Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie i uczestniczyli w obchodach 23 Rocznicy Święta Straży Granicznej. Uroczystości miały charakter podniosły i brało w nich udział wielu znamienitych gości, wśród których jedyną szkołą było ZSP Tychowo. W trakcie Święta złożono również wiązanki kwiatów pod pomnikiem patrona COSSG w Koszalinie Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. Na zdjęciu delegacja naszych uczniów z kierownikiem internatu Arkadiuszem Drozdowskim.

GALERIA

 

 

prezentacjaDni Otwarte

W dniach 12-16 maja odbyły się w Naszej Szkole Dni Otwarte. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkołą, informujemy, że dla grup istnieje możliwość zwiedzania szkoły w dodatkowym terminie po uprzednim ustaleniu telefonicznie w sekretariacie szkoły, tel 943115506.

 

 

strzeleckie szczecinek 2014           W dniu 14.05.2014r. odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie O „ Srebne Muszkiety” w Szczecinku. Dziewczęta  ZSP Tychowo w kategorii drużynowej na 12  drużyn zajęły III miejsce w województwie. Skład drużyny: Karolina Kozieł (II LOp), Magdalena Parzniewska (II LOp) oraz Klaudia Zachajczuk (I LOp).  Chłopcy ZSP Tychowo w  kategorii drużynowej na 16 drużyn  zdobyli również III miejsce w województwie. Skład drużyny: Jakub Szmid (III LOw),  Michał Broda (I LOsg) oraz Szymon Rudzki ( I LOw). Drużyny przygotowywał do zawodów strzeleckich  Dariusz Siwek.

GALERIA

DSC03073Kolejne zwycięstwa lekkoatletów
Od kilku lat uczennice i uczniowie ZSP Tychowo dominują w Mistrzostwach Powiatu Białogardzkiego w zawodach lekkoatletycznych. W dniu 12 maja Mistrzami Powiatu w biegach rozstawnych 4x100 metrów i sztafecie szwedzkiej zostali uczniowie naszej szkoły. Po tym dniu ilość kolejnych zwycięstw naszej szkoły w lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu wzrosła do dwudziestu ośmiu. W sztafetach 4x100 m szkołę reprezentowali: Karolina Przeradzka z klasy I LOp, Anna Siembab z II LOp, Iwona Bujkiewicz z III LOw, Katarzyna Nić z III LOp oraz Filip Cheba z II LOw, Szymon Andrusiów z II LOw, Konrad Witczak z II ZSZ i Dawid Gemza z II LOw. W sztafetach szwedzkich zwycięstwa wybiegali: Marta Grabarczyk z III LOp, Anna Wargacka z I LOp, Klaudia Zachajczuk z I LOp i Karolina Kozieł z II LOp oraz Jakub Szmid z III LOw, Jakub Groński z III LOw, Łukasz Łachański z II LOp i Kamil Bińczyk z II LOw. Wszystkie cztery sztafety będą reprezentować Powiat Białogardzki w Finałach Wojewódzkich, które odbędą się 26 maja w Stargardzie Szczecińskim.

GALERIA

 

maturaMatura 2014
5 maja w ZSP Tychowo rozpoczęły się matury. Tegoroczni abiturienci obowiązkowo muszą przystąpić do egzaminów pisemnych z języka polskiego, matematyki i języka obcego oraz w części ustnej do egzaminu z języka polskiego i języka obcego. Dodatkowo mogą przystąpić do innych egzaminów, z których wynik nie ma wpływu na zdanie matury, ale jest brany pod uwagę przy rekrutacji na studia wyższe. Harmonogram egzaminów w 2014 roku przedstawia się następująco:

Czytaj więcej: matura

Strona 36 z 38

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1018495
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
160
18288
1018495

Twój IP: 54.234.45.10

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine