biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

sprawni 2015  Sukcesy w zawodach "Sprawni jak żołnierze"
      W dniach 21-22 maja 2015r. w Koszalinie odbyły się XXXVIII wojewódzkie zawody sportowo-obronne „Sprawni jak żołnierze 2015".Wzięło w nich udział 16 drużyn dziewcząt i 20 drużyn chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa. W pierwszym dniu zawodów młodzież rywalizowała na strzelnicy garnizonowej w rzucie granatem, strzelaniu z karabinka kbks oraz udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Po krótkiej przerwie, odbył się bieg na orientację w malowniczym otoczeniu Góry Chełmskiej. Drugiego dnia zawodów uczestnicy musieli wykazać się sprawnością fizyczną na bojowym torze sprawnościowym.
        W klasyfikacji łącznej bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z naszej szkoły. Drużyna w składzie: Klaudia Zachajczuk kl.II LOp, Oliwia Cichecka kl. I LOw i Adrianna Łyjak kl.I LOw  odniosły wyraźne zwycięstwo. W nagrodę będą one reprezentowały województwo zachodniopomorskie w ogólnopolskim finale zawodów w Koszalinie w dniach 10-12 czerwca 2015r. W klasyfikacji indywidualnej I m-ce zajęła Oliwia Cichecka, odnosząc swój życiowy sukces.
       Dobrze w zawodach zaprezentowali się chłopcy z ZSP Tychowo. zdobywając II m-ce w klasyfikacji ogólnej. Zespół tworzyli: Brajan Zabielski kl. II LOw, Paweł Todorowski kl.II LOw i Mateusz Ogrodowski kl.I LOw . Do szczęścia zabrakło niewiele, ale mocna reprezentacja chłopców powalczy o finał w przyszłym roku.
 Uczniów do zawodów przygotowywał p. Dariusz Siwek. zdjęcia ze strony CSSP Koszalin

DSC03243Finały w lekkiej atletyce
Po piętnaście najlepszych szkół ponadgimnazjalnych wśród dziewcząt i chłopców, w drużynowej lekkiej atletyce, zakwalifikowało się do finałów wojewódzkich, które odbyły się 20 maja w Koszalinie. Tradycyjnie w tym gronie znaleźli się dziewczęta i chłopcy ZSP Tychowo, kończąc zawody odpowiednio na VI i V miejscu. Indywidualnie najlepiej spisał się Przemysław Majcher z I LOw, który ukończył bieg na 1500m na drugiej pozycji (na zdjęciu).

     Skład reprezentacji ZSP Tychowo: Zuzanna Dybiec i Karolina Szczepańska (bieg na 100m), Karolina Kozieł i Anna Wargacka (bieg na 400m), Oliwia Cichecka i Katarzyna Witkowska (bieg na 800m), Magdalena Parzniewska i Aleksandra Ochałek (pchnięcie kulą), Paulina Nydza i Agnieszka Brożyna (skok w dal), Zuzanna Dybiec, Karolina Szczepańska, Karolina Kozieł i Paulina Nydza (sztafeta 4x100m).
Wojciech Matczak i Kacper Romanowski (bieg na 100m), Kamil Bińczyk i Maciej Walczak (bieg na 400m), Przemysław Majcher i Paweł Todorowski (bieg na 1500m), Maciej Podawczyk i Krystian Kędziora (pchnięcie kulą), Jakub Pilip i Łukasz Trusiło (skok w dal), Wojciech Matczak, Kacper Romanowski, Kamil Bińczyk i Łukasz Trusiło (4x100m).

matura 2015Matury rozpoczęte

    Tradycyjnie, po długim majowym weekendzie, egzaminem z języka polskiego rozpoczęły się zmagania maturalne. Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego muszą przystąpić do co najmniej dwóch egzaminów ustnych (język polski i język obcy) oraz czterech egzaminów pisemnych (język polski, matematyka, język obcy i wybrany przedmiot).
     Wyniki uzyskane na maturze są szczególnie ważne dla osób ubiegających się o przyjęcie na studia wyższe. Na zdjęciu tegoroczni Maturzyści tuż przed rozpoczęciem egzaminu z języka polskiego.

zakończenie maturzyści 2015Zakończenie roku dla klas trzecich

24 kwietnia 2015r. odbyło się uroczyste zakończenie nauki w liceum uczniów klasy policyjnej, wojskowej i straży granicznej. Absolwenci uzyskali świadectwo ukończenia szkoły, stosowne dyplomy i nagrody. Wśród tegorocznych absolwentów najwyższe wyniki w ciągu trzech lat nauki uzyskała Sylwia Brzyszkiewicz (na zdjęciu).
                Ranga uroczystości została podkreślona znamienitymi Gośćmi w osobach Roberta Falany Burmistrza Tychowa, bryg. mgr inż. Jacka Szpuntowicza Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, ppłk Jacka Mikołajuna Kierownika Zakładu Ogólnozawodowego Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, chor. Jarosława Marcisza przedstawiciela Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie oraz asp. Zbigniewa Walaska Kierownika Posterunku Policji w Tychowie.

WieczornicaWIECZORNICA - 12 KWIETNIA 2015r.

„Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić, to tylko MIŁOWAĆ.”

Takie motto towarzyszyło wieczornicy upamiętniającej 10 rocznicę śmierci Jana Pawła II, zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie.
     Inicjatorem i koordynatorem przedsięwzięcia była pani Lucyna Michalak, dyrektor GOK. Wśród licznej grupy wykonawców znaleźli się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły: Paulina Bartkowska i Radek Auguścik przywoływali ważne fakty z biografii Papieża-Polaka, Zuzia Dybiec i Konrad Sztandara, Ilona Kanas i Krzysiu Gołuchowski oraz Karolina Kozieł i Kamil Bińczyk recytowali wiersze poetów polskich. Młodzieży akompaniował na gitarze Piotr Plebańczyk. Nauczyciele języka polskiego–pani Anna Doroń i pan Zygmunt Wziątek-przedstawili fragment „Misterium Paschale” Jana Pawła II, natomiast nauczyciel historii-pan Andrzej Kozłowski- wygłosił papieskie przesłanie o wojnie i pokoju. Niezwykłe, wręcz mistyczne odczucia towarzyszyły zarówno wykonawcom, jak i wypełnionej po brzegi sali odbiorcom.
      Cieszymy się, że po raz kolejny nauczyciele wraz z uczniami wzięli udział we wspólnym, jakże ważnym, przedsięwzięciu.

GALERIA

Strona 35 z 46

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234088
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
883
15637
1234088

Twój IP: 54.162.133.222

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine