Egzamin maturalny w sesji poprawkowej
    
Zdający, który spełnia wymogi prawne i zamierza przystąpić do egzaminu „poprawkowego”, musi złożyć w terminie do dnia 7 lipca 2015 r. pisemne oświadczenie do przewodniczącego zespołu egzaminacyjnego (dyrektora) w macierzystej szkole.

Egzaminy „poprawkowe” przeprowadzone będą w następujących terminach:
-    egzaminy pisemne:   25 sierpnia 2015 r. (wtorek), początek godz. 9.oo
-    egzamin ustny:       25 sierpnia 2015 r. godz. 10.00

PrzelewiceCoraz wyżej
      Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie corocznie publikuje ranking najlepszych szkół w sporcie szkolnym. Od kilku lat ZSP Tychowo pnie się coraz wyżej w tym rankingu. Po zeszłorocznym ósmym miejscu, szkoła za rok szkolny 2014/2015 została sklasyfikowana na pozycji piątej. Jest to najwyższe miejsce szkoły z Powiatu Białogardzkiego w historii współzawodnictwa sportowego w województwie zachodniopomorskim. Komplet wyników do obejrzenia tutaj.
     Na zdjęciu dziewczęta i chłopcy z ZSP Tychowo z medalami za sztafetowe biegi przełajowe. W tej konkurencji ZSP Tychowo okazało się najlepsze w województwie.

pokazy lotnicze Świdwin 2015 - na stronęPiknik Lotniczy
     W ramach zawartego porozumienia między ZSP Tychowo a 21 Bazą Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, nasza szkoła corocznie aktywnie uczestniczy w obchodach rocznicowych powołania Jednostki, połączonych z piknikiem lotniczym. W dniu 27 czerwca zwiedzający teren lotniska w Świdwinie mogli zapoznać się z ofertą naszej szkoły i podziwiać pokazy sportów obronnych prezentowanych przez dziewczęta i chłopców z klas mundurowych. Umundurowani uczniowie pomagali również w utrzymywaniu porządku podczas imprezy. Dla wszystkich sporą atrakcją były loty Su-22, Mi-24, SW-4 oraz pokazy Zespołu Akrobacyjnego "Biało-Czerwone Iskry" i akcji gaśniczej statków powietrznych Lasów Państwowych.

zakończenie ZSZ 2015 - na stronęJuż wakacje...
       26 czerwca uczniowie w całej Polsce rozpoczęli wakacje. W ZSP Tychowo świadectwa odebrali absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz uczniowie klas pierwszych i drugich. W trakcie uroczystości podsumowano szkolny konkurs na najlepszego sportowca szkoły. Wyniki dziewcząt i chłopców.  Najlepsi uczniowie, oprócz świadectwa, odebrali nagrody i wyróżnienia. Doceniono wszystkich, którzy wyróżniali się w takcie roku szkolnego, między innymi w sporcie, w sekcjach działających w szkole, w czytelnictwie oraz w organizowaniu zajęć pozalekcyjnych w internacie.
Na zdjęciu absolwenci ZSZ po raz ostatni w roli uczniów naszej szkoły.

Nagroda Starosty stronaNagrody Starosty
             W dniu 25 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Białogardzie odbyła się uroczystość wręczenia nagród za wybitne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015. Wśród laureatów Nagrody Starosty Białogardzkiego znalazły się cztery uczennice ZSP Tychowo:
Sylwia Brzyszkiewicz
(kl.III LOp) stypendystka Prezesa Rady Ministrów, nagrodzona za osiągnięcie w klasie trzeciej liceum ogólnokształcącego średniej ocen 5,0 oraz udział w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.
Oliwia Cichecka (kl.I LOw) oraz Klaudia Zachajczuk (kl.II LOp), wyróżnione za  zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej "Sprawni jak Żołnierze 2015" oraz za uzyskanie III miejsca w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych.
Adrianna Łyjak (kl. ILOw), która także otrzymała Nagrodę Starosty za zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej "Sprawni jak Żołnierze 2015".
Na zdjęciu od lewej: Starosta Białogardzki pan Tomasz Hynda, Sylwia Brzyszkiewicz, Oliwia Cichecka, Adrianna Łyjak, Klaudia Zachajczuk oraz Dyrektor ZSP Tychowo pan Józef Grabarczyk.

Strona 35 z 49

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1298163
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
270
15444
1298163

Twój IP: 18.212.92.235

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine