stop wariatom drogowym 2015Pomagali Policji
            W dniu 1 października uczniowie klas policyjnych pod opieką komisarza Jacka Chodania przeprowadzili na terenie miasta Tychowo działania prewencyjne, które związane były z kwestiami bezpieczeństwa na drodze. Uczniowie rozdawali ulotki i naklejki „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, przeprowadzali rozmowy odnośnie niebezpieczeństw jakie stwarzają kierowcy prowadzący pod wpływem alkoholu i innych środków działających podobnie. Zwrócili uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego, prawidłowe bezpieczne przechodzenie na drugą stronę jezdni, zachowanie się kierowców przy przejściach dla pieszych oraz w okolicach szkół. Osobom starszym praktykanci wręczali opaski odblaskowe z logo „Bezpieczny Senior”. Dodatkowo przyszli policjanci zwracali uwagę na problem środków odurzających w tym dopalaczy, rozdając ulotki dla młodzieży i rodziców z poradami.
Na zdjęciu: dziewczęta z drugiej klasy policyjnej w dniu przeprowadzania akcji.

powiatowe przełaje 2015 na stronęSłoneczne przełaje
        Słoneczna pogoda towarzyszyła biegaczom, którzy 30 września 2016r. rywalizowali w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody po raz XVI organizowała nasza szkoła na tradycyjnych trasach wokół obiektów sportowych. Zwycięzcy zawodów, oprócz pucharów i medali, uzyskali prawo reprezentowania naszego powiatu w finałach wojewódzkich, które odbędą się na tych samych trasach 22 października.
      W rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych zwycięstwa odniosły zespoły ZSP Tychowo. Dziewczęta, mimo że nie miały rywalek, przebiegły trasę w dobrym tempie. Chłopcy w rywalizacji trzech szkół odnieśli pewne zwycięstwo, dublując na trasie swoich rywali. W zespole dziewcząt szkołę reprezentowały: Oliwia Cichecka, Klaudia Zachajczuk, Alicja Grabarczyk, Sandra Dreja, Aleksandra Traczyk, Daria Brzozowska, Marta Sobieraj, Anita Urbaniak, Zuzanna Dybiec i Anna Wargacka. Zespół męski tworzyli: Przemysław Majcher, Brajan Zabielski, Dominik Śmieszko, Maciej Walczak, Alan Cabanek, Wojciech Kośka, Mikołaj But, Mateusz Ogrodowski, Łukasz Trusiło i Paweł Todorowski.
Na zdjęciu: dziewczęta i chłopcy rywalizowali w tym samym czasie, na ogół pokonując trasę z podonym wynikiem (dziewczęta 800m, a chłopcy 1000m), momentami bezpośrednio ze sobą rywalizując.

Komunikat końcowy

Czasy na poszczególnych zmianach

Kolejność na poszczególnych zmianach

GALERIA

licealiada powiatowa 2015Lekkoatletyczne zwycięstwa
       Trzy szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu białogardzkiego rywalizowały w Mistrzostwach Powiatu w drużynowej lekkiej atletyce. Tak jak to było w ostatnich latach, zdecydowane zwycięstwa w rywalizacji dziewcząt i chłopców odniosły zespoły z ZSP Tychowo. Szczególnie cenny jest wynik chłopców, którzy uzyskali sumę punktów stawiającą ich w gronie faworytów w majowych Finałach Wojewódzkich. Reprezentacje naszej szkoły tworzyły: Zuzanna Dybiec i Karolina Szczepańska na 100m, Ania Wargacka i Dominika Bronis na 400m, Klaudia Zachajczuk i Daria Brzozowska na 800m, Natalia Łabaj i Daria Smolińska w kuli oraz Alicja Grabarczyk i Paulina Nydza w skoku w dal. Sztafetę 4x100m tworzyły dziewczęta biegające na 100m i skaczące w dal. W reprezentacji męskiej startowali: Wojciech Matczak i Łukasz Trusiło na 100m, Maciej Walczak i Brajan Zabielski na 400m, Paweł Todorowski i Przemysław Majcher na 1000m, Krystian Kędziora i Mateusz Ogrodowski w kuli, a także Alan Cabanek i Konrad Bogacz w skoku w dal. W sztafecie 4x100m biegali sprinterzy z Brajanem Zabielskim oraz Jakubem Pilipem.
Na zdjęciu: dziewczęta i chłopcy z pucharami za zwycięstwa.

obóz przetrwania na stronę wrzesień 2015Przetrwali wszyscy...
     Uczniowie klas drugich i trzecich brali udział w obowiązkowym obozie przetrwania. W terminie od 17 do 19 września kilkunastu instruktorów zapewniało mnóstwo atrakcji i okazji do sprawdzenia siły charakteru kandydatów do pracy w służbach mundurowych. Tradycyjnym miejscem zmagań z naturą dla uczniów ZSP Tychowo od wielu lat są okolice jeziora Drawskiego. Zmienna pogoda z częstymi opadami deszczu stawiała przed uczestnikami dodatkowe wyzwania. Trudy zakwaterowania i wielogodzinne wysiłki okazały się nie aż tak straszne jakby się mogło wydawać. Wszyscy cali i zdrowi wrócili do domów, w większości w dobrych humorach i w pełni zadowoleni.
  Zdjęcia z obozu są do obejrzenia tutaj.

Wojewódzkie bieganie ponownie w Tychowie - KopiaWojewódzkie bieganie ponownie
w Tychowie

            Wśród imprez sportowych organizowanych corocznie przez Szkolny Związek Sportowy najwięcej uczestników gromadzi finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. W ciągu jednego dnia mistrzowie 21 powiatów województwa zachodniopomorskiego w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych rywalizują na trasach o długości 800 i 1000 metrów.

            W dotychczasowej historii tych zawodów najczęściej miejsce rywalizacji wojewódzkiej SZS w Szczecinie wyznaczał w Tychowie. Działo się tak w latach 2005, 2007-2008 oraz 2010-2013. Po zeszłorocznej przerwie trenerzy i uczniowie zażyczyli sobie powrót do Tychowa, wychwalając organizację zapewnioną przez gospodarzy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie. W tym roku data zawodów została wyznaczona na 22 października od godziny 11.00. Start i meta zawodów będą w okolicy boiska wielofunkcyjnego w tychowskim parku.

Czytaj więcej: Wojewódzkie ponownie w Tychowie

Strona 34 z 49

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1323967
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
533
18002
1323967

Twój IP: 34.226.208.185

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine