biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy Galeria R.G.

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy Galeria R.G.

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy Galeria R.G.

PrzelewiceCoraz wyżej
      Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie corocznie publikuje ranking najlepszych szkół w sporcie szkolnym. Od kilku lat ZSP Tychowo pnie się coraz wyżej w tym rankingu. Po zeszłorocznym ósmym miejscu, szkoła za rok szkolny 2014/2015 została sklasyfikowana na pozycji piątej. Jest to najwyższe miejsce szkoły z Powiatu Białogardzkiego w historii współzawodnictwa sportowego w województwie zachodniopomorskim. Komplet wyników do obejrzenia tutaj.
     Na zdjęciu dziewczęta i chłopcy z ZSP Tychowo z medalami za sztafetowe biegi przełajowe. W tej konkurencji ZSP Tychowo okazało się najlepsze w województwie.

pokazy lotnicze Świdwin 2015 - na stronęPiknik Lotniczy
     W ramach zawartego porozumienia między ZSP Tychowo a 21 Bazą Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, nasza szkoła corocznie aktywnie uczestniczy w obchodach rocznicowych powołania Jednostki, połączonych z piknikiem lotniczym. W dniu 27 czerwca zwiedzający teren lotniska w Świdwinie mogli zapoznać się z ofertą naszej szkoły i podziwiać pokazy sportów obronnych prezentowanych przez dziewczęta i chłopców z klas mundurowych. Umundurowani uczniowie pomagali również w utrzymywaniu porządku podczas imprezy. Dla wszystkich sporą atrakcją były loty Su-22, Mi-24, SW-4 oraz pokazy Zespołu Akrobacyjnego "Biało-Czerwone Iskry" i akcji gaśniczej statków powietrznych Lasów Państwowych.

zakończenie ZSZ 2015 - na stronęJuż wakacje...
       26 czerwca uczniowie w całej Polsce rozpoczęli wakacje. W ZSP Tychowo świadectwa odebrali absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz uczniowie klas pierwszych i drugich. W trakcie uroczystości podsumowano szkolny konkurs na najlepszego sportowca szkoły. Wyniki dziewcząt i chłopców.  Najlepsi uczniowie, oprócz świadectwa, odebrali nagrody i wyróżnienia. Doceniono wszystkich, którzy wyróżniali się w takcie roku szkolnego, między innymi w sporcie, w sekcjach działających w szkole, w czytelnictwie oraz w organizowaniu zajęć pozalekcyjnych w internacie.
Na zdjęciu absolwenci ZSZ po raz ostatni w roli uczniów naszej szkoły.

Nagroda Starosty stronaNagrody Starosty
             W dniu 25 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Białogardzie odbyła się uroczystość wręczenia nagród za wybitne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015. Wśród laureatów Nagrody Starosty Białogardzkiego znalazły się cztery uczennice ZSP Tychowo:
Sylwia Brzyszkiewicz
(kl.III LOp) stypendystka Prezesa Rady Ministrów, nagrodzona za osiągnięcie w klasie trzeciej liceum ogólnokształcącego średniej ocen 5,0 oraz udział w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.
Oliwia Cichecka (kl.I LOw) oraz Klaudia Zachajczuk (kl.II LOp), wyróżnione za  zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej "Sprawni jak Żołnierze 2015" oraz za uzyskanie III miejsca w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych.
Adrianna Łyjak (kl. ILOw), która także otrzymała Nagrodę Starosty za zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej "Sprawni jak Żołnierze 2015".
Na zdjęciu od lewej: Starosta Białogardzki pan Tomasz Hynda, Sylwia Brzyszkiewicz, Oliwia Cichecka, Adrianna Łyjak, Klaudia Zachajczuk oraz Dyrektor ZSP Tychowo pan Józef Grabarczyk.

Oliwia CicheckaPaweł TodorowskiSportowe podsumowania
        Rozstrzygnięty został konkurs na najlepszego sportowca w naszej szkole. Wśród dziewcząt zwyciężyła Oliwia Cichecka (I LOw) przed Karoliną Kozieł (III LOp) i Klaudią Zachajczuk (II LOp). Pełne wyniki pod adresem: WYNIKI DZIEWCZĄT
W rywalizacji chłopców wygrał Paweł Todorowski (II LOw) przed Przemysławem Majchrem (I LOw) i Kamilem Bińczykiem (III LOw). Komplet wyników pod adresem: WYNIKI CHŁOPCÓW
 Dziesięciu najlepszym dziewczętom i  chłopcom wyróżnienia zostaną wręczone w piątek (26 czerwca) podczas zakończenia roku szkolnego o godzinie 10.00.
Polecamy również ranking najlepszych wyników LA pod adresem: RANKING

Na zdjęciach zwycięzcy konkursów na najlepszego sportowca: Oliwia Cichecka i Paweł Todorowski.

Strona 34 z 48

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1255103
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
397
13083
1255103

Twój IP: 54.221.75.68

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine