biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

zakończenie ZSZ 2015 - na stronęJuż wakacje...
       26 czerwca uczniowie w całej Polsce rozpoczęli wakacje. W ZSP Tychowo świadectwa odebrali absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz uczniowie klas pierwszych i drugich. W trakcie uroczystości podsumowano szkolny konkurs na najlepszego sportowca szkoły. Wyniki dziewcząt i chłopców.  Najlepsi uczniowie, oprócz świadectwa, odebrali nagrody i wyróżnienia. Doceniono wszystkich, którzy wyróżniali się w takcie roku szkolnego, między innymi w sporcie, w sekcjach działających w szkole, w czytelnictwie oraz w organizowaniu zajęć pozalekcyjnych w internacie.
Na zdjęciu absolwenci ZSZ po raz ostatni w roli uczniów naszej szkoły.

Nagroda Starosty stronaNagrody Starosty
             W dniu 25 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Białogardzie odbyła się uroczystość wręczenia nagród za wybitne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015. Wśród laureatów Nagrody Starosty Białogardzkiego znalazły się cztery uczennice ZSP Tychowo:
Sylwia Brzyszkiewicz
(kl.III LOp) stypendystka Prezesa Rady Ministrów, nagrodzona za osiągnięcie w klasie trzeciej liceum ogólnokształcącego średniej ocen 5,0 oraz udział w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.
Oliwia Cichecka (kl.I LOw) oraz Klaudia Zachajczuk (kl.II LOp), wyróżnione za  zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej "Sprawni jak Żołnierze 2015" oraz za uzyskanie III miejsca w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych.
Adrianna Łyjak (kl. ILOw), która także otrzymała Nagrodę Starosty za zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej "Sprawni jak Żołnierze 2015".
Na zdjęciu od lewej: Starosta Białogardzki pan Tomasz Hynda, Sylwia Brzyszkiewicz, Oliwia Cichecka, Adrianna Łyjak, Klaudia Zachajczuk oraz Dyrektor ZSP Tychowo pan Józef Grabarczyk.

Oliwia CicheckaPaweł TodorowskiSportowe podsumowania
        Rozstrzygnięty został konkurs na najlepszego sportowca w naszej szkole. Wśród dziewcząt zwyciężyła Oliwia Cichecka (I LOw) przed Karoliną Kozieł (III LOp) i Klaudią Zachajczuk (II LOp). Pełne wyniki pod adresem: WYNIKI DZIEWCZĄT
W rywalizacji chłopców wygrał Paweł Todorowski (II LOw) przed Przemysławem Majchrem (I LOw) i Kamilem Bińczykiem (III LOw). Komplet wyników pod adresem: WYNIKI CHŁOPCÓW
 Dziesięciu najlepszym dziewczętom i  chłopcom wyróżnienia zostaną wręczone w piątek (26 czerwca) podczas zakończenia roku szkolnego o godzinie 10.00.
Polecamy również ranking najlepszych wyników LA pod adresem: RANKING

Na zdjęciach zwycięzcy konkursów na najlepszego sportowca: Oliwia Cichecka i Paweł Todorowski.

Obóz przetrwania czerwiec 2015

GALERIA

mistrz polski sp jak zol mNajlepsze w Polsce!!!
      
Ministerstwo Obrony Narodowej co roku zaprasza mistrzów wszystkich województw w zawodach "Sprawni jak żołnierze" na imprezę centralną, która odbywa się na terenie jednej z jednostek wojskowych w Polsce. W 2015 roku rolę gospodarza przy organizacji Finału Centralnego XXXVIII Zawodów Sprawnościowo-Obronnych "Sprawni jak Żołnierze" powierzono Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie.
         W  elitarnym gronie najlepszych szkół mundurowych w Polsce znalazł się zespół dziewcząt ZSP Tychowo, przygotowywanych przez Dariusza Siwka - nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa. Mimo że nasze uczennice po raz pierwszy awansowały do zawodów centralnych, to zdeklasowały wszystkie rywalki, zdobywając miano najlepszych w Polsce. W skład zespołu wchodziły: Oliwia Cichecka z I LOw, Klaudia Zachajczuk z II LOp oraz Adrianna Łyjak z I LOw. Zawody, które rozegrane zostały w dniach 10-11 czerwca, składały się z pięciu konkurencji, a o końcowym miejscu decydowały punkty zdobyte w poszczególnych bojach. Pierwszą próbą było udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, po której Tychowianki nabrały większej pewności siebie, gdyż zostały najwyżej ocenione. Następnie dziewczęta zmierzyły się z  torem sprawnościowym, w którym większość szkół uzyskała zbliżone wyniki. Dziewczęta z Tychowa ostatecznie uplasowały się na piątym miejscu. Trzecią konkurencją było strzelanie z karabinku z odległości 50m. Każda z uczestniczek oddała po pięć ocenianych strzałów.  Suma wyników pozwoliła na zajęcie w konkurencji drugiego miejsca. Kolejną próbą był rzut granatem z odległości 20 m do celu o wymiarach 2x1m. Uczennice z Tychowa uplasowały się na piątym miejscu. Ostatnią konkurencją rozegraną drugiego dnia zawodów był bieg na orientację, w którym trzeba było wykazać się umiejętnością posługiwania się mapą i kompasem, a także dobrą kondycją biegową. Konkurencja ta okazała się popisową dla naszych dziewcząt, które wyraźnie pokonały wszystkie rywalki.
        Zwyciężczynie zawodów otrzymały piękne medale z logo Ministerstwa Obrony Narodowej, puchar oraz nagrody rzeczowe. Wyróżniono również najlepsze osoby w strzelaniu i w rzucie granatem. Tu również wśród najlepszych znalazły się Tychowianki. Oliwia Cichecka wygrała konkurencję strzelania, natomiast Klaudia Zachajczuk wywalczyła trzecie miejsce w rzucie granatem.
Na zdjęciu od lewej: Opiekun zespołu: Dariusz Siwek, Adrianna Łyjak, płk dypl. Dariusz Sienkiewicz Komendant Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, Klaudia Zachajczuk, Oliwia Cichecka oraz ppłk rez. Jerzy Kufel Wiceprezes Wojskowego Stowarzyszenia SPORT-TURYSTYKA-OBRONNOŚĆ.

Strona 33 z 46

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1233999
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
794
15548
1233999

Twój IP: 54.162.133.222

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine