Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym.

akcja policji18 września na terenie miasta Tychowa policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie wraz z uczniami klas policyjnych z Naszej Szkoły przeprowadzili akcję pod hasłem: Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym.
Uczniowie wspólnie z policjantami, podczas rutynowych kontroli kierujących, rozdawali niebieskie serduszka, pouczając kierujących i pasażerów o ostrożnej i bezpiecznej jeździe pojazdami.
Pomimo prowadzonej akcji, policjanci ujawnili kilkanaście wykroczeń w ruchu drogowym oraz jedno przestępstwo, polegające na jeździe w stanie nietrzeźwości. Podobne wspólne akcje profilaktyczne policji z uczniami klas policyjnych będą kontynuowane w przyszłości.

GALERIA

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLNYM KONKURSIE NA NAJCIEKAWSZE
ZDJĘCIE Z WAKACJI!

onaZwiedziłeś interesujące miejsca i uwieczniłeś je na fotografii.

Zrobiłeś ciekawe zdjęcie podczas wyjazdu lub w domu.

Weź udział w szkolnym konkursie na najciekawsze
 zdjęcie z wakacji!

Wszystkie fotografie   stworzą wystawę pt.:
„WAKACYJNE WSPOMNIENIA”

Autorzy najciekawszych ujęć zostaną nagrodzeni.
 Zdjęcia należy przesłać do
30.09.2014

na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarz do fotki mile widziany !

Organizator konkursu:
Rafał Głowiński

obóz letniCiężka praca na obozie
    Mimo że prawie wszyscy uczniowie mają wakacje, niektórzy już myślą o przyszłych sukcesach w nowym roku szkolnym 2014/2015. Grupa obecnych i przyszłych uczniów ZSP Tychowo doskonaliła swoje uzdolnienia sportowe podczas obozu w Czaplinku. Ciężka praca ogólnorozwojowa oraz specjalistyczna pod kątem lekkiej atletyki, będzie świetną bazą, na której będą wykuwane nowe rekordy życiowe.
     Dla naszych uczniów pierwsza weryfikacja formy sportowej odbędzie się we wrześniu w drużynowej lekkiej atletyce oraz w październiku w sztafetowych biegach przełajowych. Chłopcy z ZSP Tychowo będą bronić złotego medalu, a dziewczęta zapewne zechcą poprawić czwartą lokatę z roku ubiegłego. Mamy nadzieję, że nie zabraknie im wytrwałości w dążeniu do sukcesu. Na zdjęciu: po ciężkiej pracy był również czas na relaks.

GALERIA

Nagroda StarostyNagrody Starosty
          Jak co roku, już po rozpoczeciu wakacji, Starosta Białogardzki nagrodził najlepszych uczniów w nauce oraz w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.
W tym roku podczas sesji Rady Powiatu okolicznościowe dyplomy i nagrody finansowe odebrała wyjątkowo duża grupa uczniów ZSP Tychowo. Za ukończenie szkoły ze średnią ocen 5,12 wyróżniona została Marta Grabarczyk. Doceniono również zespół biegaczy z Tychowa, którzy wygrali zawody wojewódzkie i reprezentowali powiat oraz województwo zachodniopomorskie w finałach krajowych Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Wyróżnieni to: Kacper Zieliński (III LOp), Dawid Wawrzon (II LOp), Oskar Tukalski (I ZSZ), Piotr Skaziński (III LOw), Gracjan Jagosz (III LOw), Szymon Andrusiów (II LOw), Jakub Groński (III LOw), Jakub Szmid (III LOw), Kamil Bińczyk (II LOw) i Łukasz Łachański (II LOp).
        Nagrodzonym gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze większa grupa uczniów ZSP Tychowo zasłuży na Nagrody Starosty.

ŚwidwinPodniebne atrakcje
Już po raz trzeci Nasza Szkoła, jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna, uczestniczyła w oficjalnych obchodach Święta 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, połączonych z piknikiem lotniczym. W tym roku, 28 czerwca, dodatkowo w programie były uroczystości związane z 30-leciem stacjonowania w Świdwinie samolotu Su-22. Nasi uczniowie wielokrotnie wykonywali pokazy sztuk walki, które wpisywały się w scenariusz wydarzeń dodatkowych podczas pikniku.
     Główną atrakcją imprezy była możliwość obejrzenia z bliska około osiemdziesięciu samolotów. Niektóre z nich były w pełni dostępne dla zwiedzających. Można było zasiąść za sterami Su-22 i MiGa-29 oraz zwiedzać wnętrze transportowego Herkulesa, wchodzącego w skład kanadyjskich sił zbrojnych. Oglądać również można było F-16, różnego rodzaju helikoptery i samoloty sportowe oraz turystyczne.
Niezapomnianych wrażeń dostarczały akrobacje powietrzne samolotów bojowych oraz szkoleniowych Orlików. Na zdjęciu uczniowie ZSP Tychowo w towarzystwie żołnierzy amerykańskich.

GALERIA

Strona 33 z 38

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1018501
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
166
18294
1018501

Twój IP: 54.234.45.10

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine