DSC00122

 

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC !!!

 

Patrycja Ewiak -I miejsce i Alicja Grabarczyk - wyróżnienie w VI edycji Konkursu Wiedzy Politechnicznej organizowanego przez Politechnikę Koszalińską.

 

15 kwietnia odbył się finał konkursu, który poprowadził Prorektor ds. Nauki i Rozwoju prof. nadzw. dr hab. inż. Witold Gulbiński. W komisji zasiedli Dziekani poszczególnych wydziałów. W wyniku losowania Patrycja zaprezentowała się jako pierwsza. Jej wystąpienie było perfekcyjnie przygotowane. Mówiła pewnie i przekonująco, „czuło” się, że temat jest jej bardzo dobrze znany. Komisja była pod dużym wrażeniem i przyznała Patrycji pierwsze miejsce.

 

Znakomitą recenzję pracy uzyskała także Alicja, która uhonorowana została wyróżnieniem.

 

   Gratulujemy dziewczętom i nauczycielowi prowadzącemu, Panu Rafałowi Głowińskiemu!

 

GALERIA

 

Czytaj więcej: I miejsce w VI edycji Konkursu Wiedzy Politechnicznej

71rocznica71 ROCZNICA „MARSZU ŚMIERCI”
W MODROLESIE

GALERIA

 

studniówka 2016BAL STUDNIÓWKOWY ANNO DOMINI 2016
Mijają lata, zmieniają się mody, a czarująca atmosfera balu studniówkowego w ZSP w Tychowie zawsze pozostaje taka sama. 15 stycznia o godzinie 19.00, w przepięknie udekorowanej sali internatu szkoły, w blasku świec i fleszy aparatów, tradycyjnie już przy dźwiękach poloneza, ku uciesze zebranych rodziców i pedagogów, uczniowie klas trzecich: policyjnej, wojskowej i straży granicznej - poprowadzeni przez dyrektora szkoły, Józefa Grabarczyka - zatańczyli poloneza. Kilka ciepłych słów dyrektora oraz Starosty Białogardzkiego Tomasza Hyndy, wzniesienie uroczystego toastu za pomyślność tegorocznych maturzystów oficjalnie zainicjowało bal studniówkowy Anno Domini 2016. Nie zabrakło też podziękowań ze strony maturzystów, pamiętających o dyrekcji, pedagogach, swoich wychowawcach i rodzicach, którzy towarzyszą im w drodze do sukcesów maturalnych!
„Studniówka to czas zabawy, to pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz.”
Bal studniówkowy w ZSP w Tychowie trwał do białego rana!

wigilia 2015Spotkanie wigilijne

Przed nami najpiękniejsze święta – Boże Narodzenie. Czas radości, rodzinnych spotkań, kolędowania.
Uczniowie naszej szkoły uroczysty nastrój przeżywali już podczas wigilijnych spotkań klasowych minionego tygodnia.
W poniedziałkowy wieczór świąteczna atmosfera towarzyszyła zebranym podczas Wigilii, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz goście, którzy zechcieli przyjąć zaproszenie - rodzice uczniów i przedstawiciele władz oraz instytucji, z którymi szkoła ściśle współpracuje.

Czytaj więcej: spotkanie wigilijne

poligonJak na wojnie
     8 grudnia 2015 roku nasza szkoła rozpoczęła współpracę z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Drawsku. W trakcie pobytu w Jednostce odbyły się owocne rozmowy Dyrektora szkoły Józefa Grabarczyka z Komendantem CSWL Drawsko płk Markiem Gmurskim. Obie strony wyraziły wolę dalszej współpracy, wymieniając poglądy na temat kierunków wspólnego działania. Podkreślono znaczenie takiej współpracy w kształtowaniu przyszłych kadr do służb mundurowych. Mówiono również o roli patriotyzmu w wychowaniu młodego pokolenia.  

Czytaj więcej: Poligon Drawsko

Strona 32 z 49

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1324002
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
568
18037
1324002

Twój IP: 34.226.208.185

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine