biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

stop wariatom drogowym 2015Pomagali Policji
            W dniu 1 października uczniowie klas policyjnych pod opieką komisarza Jacka Chodania przeprowadzili na terenie miasta Tychowo działania prewencyjne, które związane były z kwestiami bezpieczeństwa na drodze. Uczniowie rozdawali ulotki i naklejki „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, przeprowadzali rozmowy odnośnie niebezpieczeństw jakie stwarzają kierowcy prowadzący pod wpływem alkoholu i innych środków działających podobnie. Zwrócili uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego, prawidłowe bezpieczne przechodzenie na drugą stronę jezdni, zachowanie się kierowców przy przejściach dla pieszych oraz w okolicach szkół. Osobom starszym praktykanci wręczali opaski odblaskowe z logo „Bezpieczny Senior”. Dodatkowo przyszli policjanci zwracali uwagę na problem środków odurzających w tym dopalaczy, rozdając ulotki dla młodzieży i rodziców z poradami.
Na zdjęciu: dziewczęta z drugiej klasy policyjnej w dniu przeprowadzania akcji.

powiatowe przełaje 2015 na stronęSłoneczne przełaje
        Słoneczna pogoda towarzyszyła biegaczom, którzy 30 września 2016r. rywalizowali w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody po raz XVI organizowała nasza szkoła na tradycyjnych trasach wokół obiektów sportowych. Zwycięzcy zawodów, oprócz pucharów i medali, uzyskali prawo reprezentowania naszego powiatu w finałach wojewódzkich, które odbędą się na tych samych trasach 22 października.
      W rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych zwycięstwa odniosły zespoły ZSP Tychowo. Dziewczęta, mimo że nie miały rywalek, przebiegły trasę w dobrym tempie. Chłopcy w rywalizacji trzech szkół odnieśli pewne zwycięstwo, dublując na trasie swoich rywali. W zespole dziewcząt szkołę reprezentowały: Oliwia Cichecka, Klaudia Zachajczuk, Alicja Grabarczyk, Sandra Dreja, Aleksandra Traczyk, Daria Brzozowska, Marta Sobieraj, Anita Urbaniak, Zuzanna Dybiec i Anna Wargacka. Zespół męski tworzyli: Przemysław Majcher, Brajan Zabielski, Dominik Śmieszko, Maciej Walczak, Alan Cabanek, Wojciech Kośka, Mikołaj But, Mateusz Ogrodowski, Łukasz Trusiło i Paweł Todorowski.
Na zdjęciu: dziewczęta i chłopcy rywalizowali w tym samym czasie, na ogół pokonując trasę z podonym wynikiem (dziewczęta 800m, a chłopcy 1000m), momentami bezpośrednio ze sobą rywalizując.

Komunikat końcowy

Czasy na poszczególnych zmianach

Kolejność na poszczególnych zmianach

GALERIA

licealiada powiatowa 2015Lekkoatletyczne zwycięstwa
       Trzy szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu białogardzkiego rywalizowały w Mistrzostwach Powiatu w drużynowej lekkiej atletyce. Tak jak to było w ostatnich latach, zdecydowane zwycięstwa w rywalizacji dziewcząt i chłopców odniosły zespoły z ZSP Tychowo. Szczególnie cenny jest wynik chłopców, którzy uzyskali sumę punktów stawiającą ich w gronie faworytów w majowych Finałach Wojewódzkich. Reprezentacje naszej szkoły tworzyły: Zuzanna Dybiec i Karolina Szczepańska na 100m, Ania Wargacka i Dominika Bronis na 400m, Klaudia Zachajczuk i Daria Brzozowska na 800m, Natalia Łabaj i Daria Smolińska w kuli oraz Alicja Grabarczyk i Paulina Nydza w skoku w dal. Sztafetę 4x100m tworzyły dziewczęta biegające na 100m i skaczące w dal. W reprezentacji męskiej startowali: Wojciech Matczak i Łukasz Trusiło na 100m, Maciej Walczak i Brajan Zabielski na 400m, Paweł Todorowski i Przemysław Majcher na 1000m, Krystian Kędziora i Mateusz Ogrodowski w kuli, a także Alan Cabanek i Konrad Bogacz w skoku w dal. W sztafecie 4x100m biegali sprinterzy z Brajanem Zabielskim oraz Jakubem Pilipem.
Na zdjęciu: dziewczęta i chłopcy z pucharami za zwycięstwa.

obóz przetrwania na stronę wrzesień 2015Przetrwali wszyscy...
     Uczniowie klas drugich i trzecich brali udział w obowiązkowym obozie przetrwania. W terminie od 17 do 19 września kilkunastu instruktorów zapewniało mnóstwo atrakcji i okazji do sprawdzenia siły charakteru kandydatów do pracy w służbach mundurowych. Tradycyjnym miejscem zmagań z naturą dla uczniów ZSP Tychowo od wielu lat są okolice jeziora Drawskiego. Zmienna pogoda z częstymi opadami deszczu stawiała przed uczestnikami dodatkowe wyzwania. Trudy zakwaterowania i wielogodzinne wysiłki okazały się nie aż tak straszne jakby się mogło wydawać. Wszyscy cali i zdrowi wrócili do domów, w większości w dobrych humorach i w pełni zadowoleni.
  Zdjęcia z obozu są do obejrzenia tutaj.

Wojewódzkie bieganie ponownie w Tychowie - KopiaWojewódzkie bieganie ponownie
w Tychowie

            Wśród imprez sportowych organizowanych corocznie przez Szkolny Związek Sportowy najwięcej uczestników gromadzi finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. W ciągu jednego dnia mistrzowie 21 powiatów województwa zachodniopomorskiego w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych rywalizują na trasach o długości 800 i 1000 metrów.

            W dotychczasowej historii tych zawodów najczęściej miejsce rywalizacji wojewódzkiej SZS w Szczecinie wyznaczał w Tychowie. Działo się tak w latach 2005, 2007-2008 oraz 2010-2013. Po zeszłorocznej przerwie trenerzy i uczniowie zażyczyli sobie powrót do Tychowa, wychwalając organizację zapewnioną przez gospodarzy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie. W tym roku data zawodów została wyznaczona na 22 października od godziny 11.00. Start i meta zawodów będą w okolicy boiska wielofunkcyjnego w tychowskim parku.

Czytaj więcej: Wojewódzkie ponownie w Tychowie

Strona 31 z 46

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234030
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
825
15579
1234030

Twój IP: 54.162.133.222

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine