mikołajkiByliśmy grzeczni

        6 grudnia wszystkie grzeczne dzieci odwiedza Mikołaj z prezentami. W tym roku ten dzień przypadł na sobotę, i dlatego Mikołaj ze słodkimi upominkami pojawił się w Naszej Szkole dzień wcześniej.
      Okazało się, że wszyscy byliśmy grzeczni i niecodzienny Gość w asyście Samorządu Szkolnego wręczył czekoladowe upominki wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.
       Odwiedziny Mikołaja z prezentami to w Naszej Szkole już kilkuletnia tradycja. Mamy nadzieję, że będzie kontynuowana w kolejnych latach, a Mikołaj nie zapomni również o odwiedzinach w prywatnych domach.

logo pckZdecydowane zwycięstwo


       Corocznie 1 grudnia obchodzone jest święto Światowego Dnia Walki z AIDS. Z tej okazji, w Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Koszalinie, po raz kolejny odbyła się Olimpiada wiedzy o HIV / AIDS.
        ZSP Tychowo reprezentowały Sylwia Brzyszkiewicz z kl. III LOp i Paulina Bartkowska z kl. I LOp. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosiła 50. Sylwia i Paulina zdobyły po 44 punkty i zajęły ex aequo  I miejsce. Opiekunem uczennic był Dariusz Siwek.

DSC06596„To przemijanie ma sens, ma sens, ma sens, ma sens…”

Listopad jest miesiącem, w którym przychodzi nam się spotkać z odwiecznym prawem przemijania. We wtorkowy wieczór, w świetlicy internackiej zgromadziła się młodzież i nauczyciele Naszej Szkoły, by - jak mówili młodzi ludzie - oderwać się od codzienności, pogoni za „lepszym życiem”, przystanąć na chwilę –„zastopować” i pomyśleć o tym, co tak naprawdę ważne. Poetyckiemu wieczorowi, podczas którego obok uczniów, wystąpili także nauczyciele, towarzyszył nastrój zadumy i refleksji nad sensem istnienia, sensem przemijania. Magiczna atmosfera udzieliła się wszystkim, bez względu na ich niejednokrotnie bardzo daleki dystans wobec literackich wyzwań. Jak oznajmiła młodzież –„było bardzo klimatycznie”.

swieto szkoly 2014zdGALERIA

      Coroczne Święto Szkoły w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie w tym roku było obchodzone 6 listopada. W czterdziestą drugą rocznicę powstania szkoły, oficjalnie pasowani zostali uczniowie klas wojskowej, policyjnej i straży granicznej. Podniosła chwila dostarczała mnóstwo wzruszeń pasowanym uczniom oraz licznie przybyłym rodzinom. W klasie wojskowej pasowania dokonał płk dypl. Dariusz Sienkiewicz Komendant Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie. Uczniowie klasy straży granicznej zostali pasowani przez ppłk SG Tomasza Sieka Kierownika Zespołu Służby Granicznej Zakładu Ogólnozawodowego Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, a w klasie policyjnej przez mł. insp. Krzysztofa Wołkowskiego, I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Białogardzie.

Czytaj więcej: Święto Szkoły 2014

strzelnicaStrzelanie klas  policyjnych i straży granicznej

W dniu 24 października 2014r. uczniowie klas policyjnych i straży granicznej ZSP Tychowo odbyli obowiązkowe strzelanie na strzelnicy otwartej w Białogardzie. Strzelali z KBKS z odległości 50m i mieli do oddania 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosiła 100. Strzelanie stało na dobrym poziomie.

Najlepsze wyniki w klasie pierwszej uzyskali: Broda Michał-87pkt, Kowalska Anna-80 pkt, Olender Michał- 80 pkt.

W klasie drugiej najlepsze wyniki uzyskali: Zachajczuk Klaudia 81pkt, Dreja Sandra 80pkt i Górak Mateusz -79pkt.

Strona 30 z 38

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1018493
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
158
18286
1018493

Twój IP: 54.234.45.10

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine