biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy Galeria R.G.

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy Galeria R.G.

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy Galeria R.G.

Pożegnanie Maturzystów

POZEGNANIE 2016

GALERIA

jednostka 26 04t 2016 016Nasi uczniowie w CSSP
w Koszalinie

„Zapoznanie się ze służbą wojskową. Organizacja zajęć dydaktycznych dla uczniów klas ponadgimnazjalnych o profilu wojskowym" dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie, to przedsięwzięcie realizowane w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych. Dwudniowe szkolenie to konsekwencja zapisów „Planu współpracy Dowództwa Generalnego Rodzajów sił Zbrojnych i podległych jednostek wojskowych z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi na 2016 rok.”
W planie szkolenia realizacja toku życia w jednostce wojskowej: capstrzyk, pobudka, poranny rozruch fizyczny, toaleta, śniadanie, apel poranny, szkolenie strzeleckie i taktyczne a w nim maskowanie podręcznymi środkami, pokonywanie terenu różnymi sposobami, wykonanie okopu strzeleckiego do pozycji leżąc oraz działanie jako drużyna patrolowa. Przed obiadem a już na deser pokonywanie przeszkód Ośrodka Sprawności Fizycznej. Po południu obsługa i zdanie sprzętu, porządkowanie rejonu zakwaterowania i opuszczenie CS SP.

GALERIA

DSC00122

 

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC !!!

 

Patrycja Ewiak -I miejsce i Alicja Grabarczyk - wyróżnienie w VI edycji Konkursu Wiedzy Politechnicznej organizowanego przez Politechnikę Koszalińską.

 

15 kwietnia odbył się finał konkursu, który poprowadził Prorektor ds. Nauki i Rozwoju prof. nadzw. dr hab. inż. Witold Gulbiński. W komisji zasiedli Dziekani poszczególnych wydziałów. W wyniku losowania Patrycja zaprezentowała się jako pierwsza. Jej wystąpienie było perfekcyjnie przygotowane. Mówiła pewnie i przekonująco, „czuło” się, że temat jest jej bardzo dobrze znany. Komisja była pod dużym wrażeniem i przyznała Patrycji pierwsze miejsce.

 

Znakomitą recenzję pracy uzyskała także Alicja, która uhonorowana została wyróżnieniem.

 

   Gratulujemy dziewczętom i nauczycielowi prowadzącemu, Panu Rafałowi Głowińskiemu!

 

GALERIA

 

Czytaj więcej: I miejsce w VI edycji Konkursu Wiedzy Politechnicznej

71rocznica71 ROCZNICA „MARSZU ŚMIERCI”
W MODROLESIE

GALERIA

 

studniówka 2016BAL STUDNIÓWKOWY ANNO DOMINI 2016
Mijają lata, zmieniają się mody, a czarująca atmosfera balu studniówkowego w ZSP w Tychowie zawsze pozostaje taka sama. 15 stycznia o godzinie 19.00, w przepięknie udekorowanej sali internatu szkoły, w blasku świec i fleszy aparatów, tradycyjnie już przy dźwiękach poloneza, ku uciesze zebranych rodziców i pedagogów, uczniowie klas trzecich: policyjnej, wojskowej i straży granicznej - poprowadzeni przez dyrektora szkoły, Józefa Grabarczyka - zatańczyli poloneza. Kilka ciepłych słów dyrektora oraz Starosty Białogardzkiego Tomasza Hyndy, wzniesienie uroczystego toastu za pomyślność tegorocznych maturzystów oficjalnie zainicjowało bal studniówkowy Anno Domini 2016. Nie zabrakło też podziękowań ze strony maturzystów, pamiętających o dyrekcji, pedagogach, swoich wychowawcach i rodzicach, którzy towarzyszą im w drodze do sukcesów maturalnych!
„Studniówka to czas zabawy, to pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz.”
Bal studniówkowy w ZSP w Tychowie trwał do białego rana!

Strona 30 z 48

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1255153
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
447
13133
1255153

Twój IP: 54.221.75.68

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine