biegacz

 Igrzyska dzieci
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
    Komunikat końcowy 

 

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy 

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Mistrzostwa Polski Kołobrzeg  kopiaUczennice ZSP Tychowo ósme
w Polsce

      W Kołobrzegu odbyły się Finały Krajowe Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce. W dniu 19 września na nowym stadionie zaprezentowały się uczennice i uczniowie z najlepszych szkół w Polsce po etapach powiatowych i wojewódzkich. W skład drużyny wchodziło 16 dziewcząt lub 16 chłopców. Większość zespołów było utworzonych na bazie szkół sportowych i dużych ośrodków z silnymi klubami lekkoatletycznymi. W tym doborowym towarzystwie bardzo dobrze spisały się uczennice ZSP Tychowo, kończąc zawody na ósmej pozycji. Indywidualnie reprezentantki Tychowa najlepiej spisały się w rzucie oszczepem, zajmując drugie, trzecie i piąte miejsce (Małgorzata Maślak, Kornelia Kalinowska i Olga Poszytek). W pchnięciu kulą srebrny medal wywalczyła Wiktoria Macioszek. W skład drużyny wchodziły również: Paulina Rzepnikowska i Daria Jagielska w biegu na 100m, Dominika Żołędowska w biegu na 200m, Magdalena Grzybowska w biegu na 400m, Daria Szymanowska i Małgorzata Zawojska w biegu na 800m, Klaudia Borzęcka w rzucie dyskiem, Marcelina Krawczak i Aleksandra Błażejewska w pchnięciu kulą oraz Natalia Moczarska i Dagmara Benke w skoku w dal. Trenerem zespołu jest Józef Grabarczyk. Więcej zdjęć tutaj

rozpoczęcie roku 2019 20  kopiaInauguracja roku szkolnego

      2 września zainaugurowano w ZSP Tychowo nowy rok szkolny 2019/2020. Uchwałą Rady Powiatu w Białogardzie szkoła przekształciła się w Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie. Na uroczystości, poza uczniami, pedagogami i pracownikami szkoły, obecni byli rodzice uczniów (głównie pierwszoklasistów) i przedstawiciel władz powiatowych w osobie Sekretarza Powiatu Zbigniewa Raczewskiego. W ramach liceum ogólnokształcącego uczniowie uczyć się będą tradycyjnie w klasach: wojskowa, policyjna i straży granicznej oraz po raz pierwszy w klasie wojskowo-lotniczej i fotograficznej. Zajęcia prowadzić będzie 25 pedagogów w szkole (na zdjęciu) oraz pracownicy instytucji, z którymi szkoła współpracuje w ramach realizacji zajęć dodatkowych dla uczniów.

Mistrzostwa województwa 2019Nasze Uczennice w Finale Ogólnopolskim w szkolnej lidze lekkoatletycznej
      Miło nam poinformować, że Nasze Uczennice zakwalifikowały się do Finału Ogólnopolskiego w szkolnej lidze lekkoatletycznej. Finał Krajowy Ligi LA dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 18-19.09.2019 r.
Warto podkreślić, że w tym roku szkolnym, pierwszy raz w historii naszej szkoły, zdobyliśmy dwa medale w Finałach Wojewódzkich Licealiady. Wcześniej nasze dziewczęta zwyciężyły w sztafetowych biegach przełajowych. Na zdjęciu: uczennice ZSP Tychowo, które wywalczyły awans do Finału Krajowego w szkolnej lidze LA z trenerem Józefem Grabarczykiem. 

Mistrzostwa Polski 2019 Racibórz  kopiaDługie rzuty naszych oszczepniczek
        W rozegranych w Raciborzu Mistrzostwach Polski juniorów w lekkiej atletyce wystartowały dwie uczennice ZSP Tychowo. Małgorzata Maślak z klasy II LOp została Wicemistrzynią Polski, a Kornelia Kalinowska z klasy II LOw uplasowała się na piątym miejscu w rzucie oszczepem. Tym samym oszczepniczki z naszej szkoły wzbudziły duże zainteresowanie podczas Mistrzostw, jako przedstawicielki małego ośrodka sportowego.
Na zdjęciu: Kornelia i Małgosia z trenerem Józefem Grabarczykiem

CSSP PLAKATZostań Żołnierzem Rzeczypospolitej
        W te wakacje, Ministerstwo Obrony Narodowej otwiera bramy koszar dla sympatyków wojska. W ramach kolejnego etapu kampanii „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, od 13 lipca do 24 sierpnia, w każdą sobotę w wybranych jednostkach wojskowych zapewniona zostanie niepowtarzalna możliwość wstąpienia do Wojska Polskiego na jeden dzień.
W ramach tej kampanii - 13.07.2019 r. w godzinach 10.00-19.00 w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie dla wszystkich chętnych, pełnoletnich, posiadających obywatelstwo polskie przeprowadzone zostaną zajęcia popularyzujące służbę wojskową i zachęcającą do wstępowania w szeregi żołnierzy Wojska Polskiego.
         Poznawanie żołnierskiego rzemiosła zacznie się punktualnie o 10.00 i zakończy około godz. 19.00. W tym czasie będzie można wziąć udział w zajęciach w terenie, poznać sprzęt wojskowy, rywalizować w biegach zespołowych i ćwiczyć rzut granatem oraz naukę celowania i strzelania z wykorzystaniem urządzeń szkolno–treningowych. Nauczyć się będzie można jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej.
       Każdy z zakwalifikowanych uczestników będzie mógł dowiedzieć się, co trzeba zrobić, żeby wstąpić do wojska. W punkcie rekrutacyjnym znaleźć będzie można informacje na temat oferty edukacyjnej m.in. wojskowych uczelni wyższych, czy najmłodszej placówki edukacyjnej, jaką jest Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie. Szczegółowe warunki udziału w zajęciach zamieszczone są na stronie internetowej Centrum Szkolenia Sił Powietrznych CSSP.
Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie z
aprasza do zapoznania się z regulaminem wydarzenia a zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach prosimy o wypełnienie oświadczenia i odesłanie go nie później niż do dnia 11.07.br. na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeżeli zechcesz porozmawiać dzwoń w godz. 08.00 - 15.00:
tel. 261 456 006 lub 727 012 492. #ZostańŻołnierzem

Strona 3 z 56

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1586365
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
124
14787
1586365

Twój IP: 3.92.92.168

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine